GTA 6: Fámy a pověsti na webu

Pod pokličkou
Společnost Rockstar, která má tuto proslulou hru na svědomí, je pověstná tím, že do oficiálního představení každého dílu poskytuje o novince jen minimum informací. I z toho důvodu je pokaždé tak napjatě očekávaná, a i proto jsou všechny vychytávky a inovace, o kterých tu budete číst, pouze spekulativní.
Očekává se, že GTA 6 bude uvedena na trh v roce 2020, některé weby ji očekávají až v roce 2022. Reálné je, že si Rockstar počká před jejím vydáním na novou generaci herních konzolí – třeba už kvůli kvůli grafickému výkonu, případně možnosti využití virtuální reality.

Životnost každého titulu této společnosti je kolem pěti let a v současné době je jejich „želízkem v ohni“ hra Red Dead Redemption 2, která má vyjít v listopadu. Odhaduje se, že nepůjde zrovna o „vrchol hitparády“, prostředí kovbojského světa totiž není pro hráče tak lákavé jako zahrát si v „reálném světě“ na skutečného gangstera.

Co lze čekat s jistotou
Co můžeme s jistotou očekávat už teď, je rozvinutí a zdokonalení všeho, co nabízí GTA 5:

·        Větší mapa– těšit se pravděpodobně můžeme na zásadní rozšíření herního světa a jemu odpovídající příběh

·        Detailnější grafika –pokud byste o to stáli, můžete v GTA světě počítat jednotlivá stébla trávy. Technologie zobrazení se ale posunují mílovými kroky, a i v nové verzi to bude jistě vizuálně znát.

·        Více možností –už teď můžete v GTA 5 posilovat, opít se nebo vyhodit do vzduchu vojenskou základnu. Když vylezete na transformátor, dostanete zásah proudem a pokud vystoupíte z auta, ale necháte běžet motor, je slyšet pípání upozorňující na nezapnuté pásy. Lze ale očekávat, že nová verze se přiblíží realitě ještě víc.

336x280-erotickepradlo1-1429533360.jpg

Ženská ruka
Velkou novinkou by mělo být to, že v týmu hlavních charakterových postav by se měla objevit žena. V GTA 5 to bylo vůbec poprvé, co se objevily policistky, spousta fanoušků ale volala i po zavedení hlavní hratelné ženské postavy. Sami tvůrci tuto možnost v minulosti nevyloučili, takže se nechme překvapit, jestli čas Famme Fatale přichází právě teď.

Lokality
Jak už jsme uvedli v souvislosti s mapou, svět hry by se měl významně rozšířit. Příběh by mohl být zasazen opět do fiktivního Vice City (stylizované Miami), mluví se ale i o propojení všech měst, v nichž se odehrávaly předchozí mise, v jeden herní svět. Pro dokončení některých úkolů by se pak mělo létat až do Jižní Ameriky. Ve hře bylo údajně i Tokio nebo Londýn, podle některých odhadů se ale tvůrci hry této myšlenky vzdali. 

GTA 6: Fámy a pověsti na webu
Ohodnoťte příspěvek